PELETKOVÉ KOTLE HAPERO

FASCINUJTE SE ZÁŽITKEM Z OHNĚ

Zážitek z pohledu do hořících plamenů setrvává v člověku odedávna.

Oheň je blažený zdroj tepla a každodenní součástí v našem životě. Smyslný zážitek a smysluplný vytápěcí systém v jednom – to vám nabízí HAPERO. Každý kotel HAPERO je živým mistrovským kouskem odpovídající modernímu designu. Vysoká spolehlivost, maximální technologická a technická vyspělost, hospodárnost a šetrnost k životnímu prostředí to vše je výsledkem více jak 20-letému vývoji peletkových kotlů v Rakousku. Ano, jenom dlouholetá tradice výzkumu, zkušeností a výroby peletkových kotlů zaručí vám jako zákazníkovi, vytápění s komfortem 5-ti hvězdičkového hotelu. A to při nejnižších nákladech a bezkonkurenční ceně na trhu v České republice v této kategorii peletkových kotlů. HAPERO není žádná napodobenina peletkového kotle, kdy se do konstrukčně již zastaralých kotlů instalují hořáky, provedou se nutné úpravy a vše je prezentováno zákazníkovi v Česku jako peletkový kotel. Jen ten kdo má dlouholetou tradici umí skutečně vyrobit peletkový kotel. HAPERO předčí obdobné peletkové kotle nabízené konkurencí o několik technologických generací. HAPERO zaujme bezkonkurenční cenou na trhu v České republice.
MISTROVSKÝ KOUSEK
Funkční, úsporný, ekologický.
  1. Jednoduché ruční vytahování popelníku
  2. Komfortní bezdrátové ovládání
  3. Patentovaný systém rychlého vyjmutí skla
  4. Čistá a bezprašná výměna skla
  5. Dokonalý design
  6. Vysokovýkonný hořák s dlouhou životností
HAPERO – Skutečný mistrovský kousek – k obdivu a užitku!
V souladu s dobou ...
O vizích se má nejen přemýšlet, ale také je prosadit. O to jde. Kdo myslí dopředu tak jako HAPERO, má odvahu jít novou cestou, bude mít i v budoucnu úspěch. Proto HAPERO spojuje tradici s budoucností. Tradice, to je naše cesta k úspěchu založená na solidní kvalitě řemeslných prací. Budoucnost? Ano! To jsou rakouské produkty HAPERO, kde stavíme na nejmodernějších výrobních technologiích, jako i na originální technice a designu.
HAPERO – Vyspělá technika
Dnes je žádaná energetická efektivnost, aby se zabezpečila budoucnost. Při tomto hraje rozhodující úlohu promyšlená systémová technika. Použitím HIGH TECH technologie – redukcí tepelných ztrát můžeme téměř úplně zabránit tomu, aby zaplacená tepelná energie unikla jako nevyužitá.
HAPERO – EKOLOGIE A HOSPODÁRNOST
Ne každé hodnocení výrobců peletkových kotlů je tak vysoce stabilní jako peletkové kotle HAPERO. Kdo vsadí na spolehlivé hodnoty, je u značky HAPERO správně. O to se starají použité materiály, zpracování a láska k detailu.
HAPERO – DESIGN
Značka HAPERO to je design vždy přizpůsobený účelu „FORMA NÁSLEDUJE FUNKČNOST“ je to pravidlo umění, kvalitních originálních materiálů, dokonalého provedení, dlouholeté tradice a vývoje v Rakousku.
HAPERO – NEKOMPROMISNÍ KVALITA A TRADICE
Desetiletí zkušeností v odvětví výroby peletkových kotlů posouvá produkty značky HAPERO na absolutní špičku ve vytápěcím odvětví. Kvalita je garantovaná přísným řízením kvality a neustálým vývojem technologií.

HAPERO HP 02/W
(provedení pro interiéry)
Výkon 14,9 kW, účinnost 97,1 %
Emisní třída 5
HAPERO HPS 02/K
(provedení pro sklepy)
Výkon 14,5 kW, účinnost 95,7 %
Emisní třída 5
HAPERO HP/04 K
Výkon 35 kW, účinnost 95,1%
Emisní třída 5

MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ KOTLE K ZÁSOBNÍKU
 
  1. Zasobník na peletky  
  2. Peletkový kotel  
  3. Sací zařízení pro dopravu peletek
Fakta Výhody
Obzvláště nízká náročnost na instalační prostor Nezbytně nutná výměra prostoru pro instalaci pouze 0,32 m2.
Účinnost při plném výkonu v závislosti na použitém palivu 95 %–97 % Nejlepší energetická efektivita prokázána nezávislým státním zkušební ústavem v Rakousku.
Maximální spotřeba pelet 0,8 kg–2,9 kg (při maximálním výkonu) optimální průměr spotřeby při průměrném výkonu kotle je cca 1,2 kg/hod.
Pravdivost uváděných technických údajů Veškeré údaje týkající se účinnosti jsou pravdivé a odpovídají skutečné efektivitě provozu na rozdíl od údajů, které deklaruje konkurence
Plně automatický systém Od podávání pelet až po zapálení, čištění kotle, kontrolovaného komínového tahu až po odstraňování popela. Vše funguje s kotlem HAPERO® na pelety zcela automaticky díky použité HIGH TECHNOLOGY HEATING. To znamená vytápět efektivně, komfortně naprosto bez obsluhy. Vaše ruce zůstanou stále čisté a jste ušetřeni jakékoliv obsluhy za účelem čištění a častého přikládání paliva.
Bezhlučný systém optimalizovaného automatického dávkování paliva peletek Naprosto tichý chod, který nenaruší vaši pohodu a klid.
V interiérovém provedení není použitá pro vnitřní izolaci skelná vata, ale je použitá patentovaná ekologická minerální izolace Velmi důležité zvláště pro alergiky.
Velký popelník Vynášení popela max. 3–4 krát ročně.
Bezhlučné a energeticky úsporné zapalování 250 W/30 sekundový interval na zapalování peletkového kotle, což ušetří vaši energii. Hořák na pelety vedle vynikajících hodnot spalování a optimální regulovatelnosti se také zbavuje popela bez jakékoliv mechanické podpory.
Elektrické komponenty HAPERO® HIGH TECHNOLOGY s nízkou spotřebou el. energie Minimální spotřeba el. energie ve stavu STANDBY, což šetří výrazně náklady na spotřebu el. energie.
Integrovaný systém zavírání odvodu spalin – komína Tento integrovaný systém zvyšuje celkovou roční účinnost, čímž se dále snižují náklady na vytápění.
Patentovaný rychle vyměnitelný systém údržby čelního ohnivzdorného skla Absolutně bezprašný systém údržby čelního skla, které je možno vyčistit např. v myčce na nádobí.
Obsluha a kontrola teploty pomocí bezdrátového termostatu pro kotel a tepelné okruhy Jednoduchá instalace bezdrátových pokojových termostatů, kdekoliv v domě bez nutnosti složité instalace.
Flexibilní skladování pelet – vzdálenost skladu od kotle muže být až do vzdálenosti 20 m. Mobilní zásobník na pelety a automatické plnění zásobníku paliva Při instalaci se NEMUSÍTE přizpůsobit místu instalace kotle a provádět složité stavební úpravy nebo používat dnes již technicky zaostalé tzv. pevné plechové zásobníky. Kotel lze umístit bez ohledu na umístění zásobníku do maximální vzdálenosti 20 m. Zásobník je vyroben na základě vašich požadavků z ekologicky nezávadných materiálů, můžete si jej umístit skutečně kdekoliv podle vašeho přání. Dokonce si jej můžete vyrobit sami. Doprava paliva automatickým patentovaným systémem tzv. sacího zařízení.
Plně automatický systém rozpoznání tahu komína pomocí senzoru na měření intenzity proudění vzduchu Zvýšení účinnosti, to vám šetří náklady na spotřebu pelet a údržbu komína.
Intervaly obsluhy Vyprazdňování popelníku 1x po cca 1 000 kg spálených pelet. Tímto šetříte servisní náklady a váš čas.
PLUG AND PLAY HAPERO® – patentovaná tzv. Rychle startovací technika pro vytápěné okruhy, boiler a možnost rozšíření vyrovnávací paměti (prídavné moduly pro další topné okruhy). Automatické konfigurace použitých technických zařizení jako jsou tepelné okruhy, bojler. Vnitřní paměť až pro 3 počítačem řízené tepelné okruhy, což výrazně ušetří instalační náklady.
Snadná montáž a instalace Celková váha je 158 kg, systém napojení EASY FLEX®.
Integrovaná “Ochrana zpátečky“ Kotel si automaticky kontroluje svoji teplotu, čímž nedochází ke korozi a není třeba instalovat tzv. krátký okruh.

zpět