Historie firmy

  Naše firma Hostomský - Krbová kamna, kotle, vznikla již v roce 1991 původně se zaměřením na servis plynových kotlů a kotlů na dřevo VERNER.

  V roce 1994 jsme od firmy Verner získali výhradní zastoupení pro region střední Čechy na prodej a servis jejich výrobků. Významnou měrou jsme se podíleli na uvedení krbových kamen s výměníkem Golemek a prvních kombinovaných kotlů na dřevo a peletky ZEUS na trh.

  Se zvyšující se poptávkou jsme rozšířili i sortiment o další české a zahraniční výrobce kamen, kotlů, paliv a kamnářských doplňků.

  V roce 2003 jsme do České republiky dovezli a nechali certifikovat jedny z prvních automatických kamen na peletky od italského výrobce Thermorossi. Tato značka získala okamžitě velkou oblibu mezi českými zákazníky, hlavně díky spolehlivosti a širokému sortimentu kamen i kotlů různých výkonů.

  V roce 2011 jsme získali zastoupení pro český trh od předního rakouského výrobce kotlů na peletky HAPERO Energietechnik.

   

  Jedná se o ucelenou řadu kotlů o výkonu 4 - 35 kW, které pracují s účinností 95 – 97% a mají kompletně zpracovanou regulaci topného systému i automatické doplňování paliva z externího zásobníku.

  V současné době nabízíme široké spektrum kamen, krbových vložek a kotlů od celé řady domácích i zahraničních výrobců. Specializujeme se na kompletní dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis kotlů na dřevo a peletky a na montáže systémů ústředního vytápění.

  Naším cílem je poskytnout nejen odbornou radu a pomoc zákazníkovi při výběru topidla v naší prodejně, ale v případě zájmu provést i odbornou instalaci technologie kotelny a systému ústředního vytápění.

  Nesoutěžíme se supermarkety o výši slev, ale snažíme se pro naše zákazníky vybírat kvalitní výrobky, které jim budou sloužit bez problémů a k jejich plné spokojenosti dlouhou řadu let.

Kvalita není komfort, ale nutnost.


zpět